Din nettleser er for gammel. Vennligst oppgrader nettleseren din eller last ned en alternativ nettleser som Google Chrome eller Firefox.

Ansattoversikt


Administrasjon

Ansatte i avdelingen Administrasjon
Navn Tittel Telefon Mobil E-post
Konsulent 72 51 00 19 ashild.hauknes@roan.kommune.no
Åshild Hauknes
Rådmann 72 51 00 01 952 63 394 roy.hemmingsen@roan.kommune.no
Roy-Bjarne  Hemmingsen
72 51 00 00 post@roan.kommune.no

Julie Næss vei 10

7180 Roan

Bibliotek

Ansatte i avdelingen Bibliotek
Navn Tittel Telefon Mobil E-post
Biblioteksjef 72 51 00 37 bibliotek@roan.kommune.no

Ekspedisjon

Ansatte i avdelingen Ekspedisjon
Navn Tittel Telefon Mobil E-post
Konsulent 72 51 00 32 joar.hauknes@roan.kommune.no
Joar Hauknes
Fullmektig sentralbord / eksped. 72 51 00 00 ingar.isaksen@roan.kommune.no
Ingar Isaksen

Oppvekst og kultur - Brandsfjord skole

Ansatte i avdelingen Brandsfjord skole
Navn Tittel Telefon Mobil E-post
Rektor 72 51 00 72 jan.herman.klok@roan.kommune.no
Jan Herman  Klok

Oppvekst og kultur - Sør-Roan skole

Ansatte i avdelingen Sør-Roan skole
Navn Tittel Telefon Mobil E-post
Rektor 72 51 00 94 414 16 114 erik.jakobsen@roan.kommune.no
Erik Jakobsen

Oppvekst og kultur - Vik-Bessaker skole

Ansatte i avdelingen Vik-Bessaker skole
Navn Tittel Telefon Mobil E-post
Rektor 72 51 00 73 jan.herman.klok@roan.kommune.no
Jan Herman Klok

Politikk - Ordfører

Ansatte i avdelingen Ordfører
Navn Tittel Telefon Mobil E-post
Ordfører 72 51 00 06 975 82 737 einar.eian@roan.kommune.no
Einar  Eian

Økonomi og IKT

Ansatte i avdelingen Økonomi og IKT
Navn Tittel Telefon Mobil E-post
Konsulent 72 51 00 07 roald.terning@roan.kommune.no
Konsulent 72 51 00 08 iren.viken@roan.kommune.no
Fant du det du lette etter?
Login for redigering